Struktura Urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach


Nagłówek

Struktura Urzędu

Dyrektor Urzędu

p.o. DYREKTORA PUP

Izabela Młynarczyk

Kierownictwo Urzędu

Funkcja Imię i nazwisko
Z-ca dyrektora ds. aktywizacji zawodowej i koordynacji świadczeń Renata Przała
Główny Księgowy Agata Szlósarczyk
Kierownik Referatu Koordynacji Świadczeń Beata Krzywoń-Gortych
Kierownik Wydziału Administracyjno-Logistycznego Dorota Drożdż
Inspektor Ochrony Danych Osobowych Dorota Drożdż

Wydział Administracji i Logistyki (WLA)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Dorota Drożdż Kierownik Wydziału Administracyjno-Logistycznego 604 d.drozdz@praca.myslenice.pl 16
Monika Kasprzyk Inspektor 603 m.kasprzyk@praca.myslenice.pl 17
Tomasz Chlebda Informatyk 629 t.chlebda@praca.myslenice.pl 4
Mariusz Drzyzga Archiwista 600 m.drzyzga@praca.myslenice.pl 4
Ewelina Pęcek Pomoc administracyjna 604 pup.sekretariat@praca.myslenice.pl 16

Referat Koordynacji Świadczeń (RKS)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Beata Krzywoń-Gortych Kierownik  Referatu Koordynacji Świadczeń 633 b.gortych@praca.myslenice.pl 6
Anna Mielecka Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 633 a.mielecka@praca.myslenice.pl 6
Edyta Stokłosa-Senk Inspektor 631 e.senk@praca.myslenice.pl 7
Ewa Mirochna Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 631 e.mirochna@praca.myslenice.pl 7
Marcin Polak Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 631 m.polak@praca.myslenice.pl 7
Renata Ulman Specjalista ds. rejestracji 634 r.ulman@praca.myslenice.pl 8
Justyna Raźniak Specjalista ds. rejestracji 634 j.razniak@praca.myslenice.pl 8
Teresa Kocajda Specjalista ds. ewidencji i świadczeń 634 t.kocajda@praca.myslenice.pl 8
 

WYDZIAŁ Finansowo - Księgowy (WFK)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. adres e-mail nr pokoju
Agata Szlósarczyk Główny księgowy 601 a.szlosarczyk@praca.myslenice.pl 14
Dorota Malina Z-ca głównego księgowego 601 d.malina@praca.myslenice.pl 14
Faustyna Chwała Specjalista ds. finansowych i rozliczeń 601 f.chwala@praca.myslenice.pl 14
Paulina Gubała Specjalista ds. finansowych i rozliczeń 601 p.gubala@praca.myslenicepl 14

WYDZIAŁ Programów i Instrumentów Rynku Pracy (WPI)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Janina Śliwa Pośrednik pracy 609 j.sliwa@praca.myslenice.pl 18
Danuta Jaśkowiec Pośrednik pracy 612 d.jaskowiec@praca.myslenice.pl 19
Justyna Zięba Pośrednik pracy 611 j.zieba@praca.myslenice.pl 19
Anna Stasiak Pośrednik pracy 614 a.stasiak@praca.myslenice.pl 23
Elżbieta Gatlik Pośrednik pracy 606 e.gatlik@praca.myslenice.pl 23
Magdalena Kawalec Pośrednik pracy 613 m.kawalec@praca.myslenice.pl 24
Marzena Ścibor Pośrednik pracy - stażysta 603 m.scibor@praca.myslenice.pl 17
 

Referat Pośrednictwa i Programów Rynku Pracy (RPP)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Edyta Nowicka-Opryszek Pośrednik pracy 624 e.opryszek@praca.myslenice.pl 3
Agnieszka Hajduk Pośrednik Pracy 628 a.hajduk@praca.myslenice.pl 3
Krystyna Sałach Pośrednik pracy 626 k.salach@praca.myslenice.pl 3
Angelika Żądło-Dąbrowska Pośrednik pracy 623 a.dabrowska@praca.myslenice.pl 3
Rafał Pochopień  Pośrednik pracy 622 r.pochopien@praca.myslenice.pl 3
Urszula Cienkosz Pośrednik pracy 625 u.cienkosz@praca.myslenice.pl 3
Joanna Kęsek Pośrednik pracy 617 j.kesek@praca.myslenice.pl 21
Agnieszka Tomal Doradca zawodowy 617 a.tomal@praca.myslenice.pl 21
 
 
 

Referat Poradnictwa i Rozwoju Zawodowego (RPPR)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Mariusz Michna Doradca zawodowy 616 m.michna@praca.myslenice.pl 19
 Anna Michalik Doradca zawodowy 606 a.michalik@praca.myslenice.pl 20
Anna Ochender-Strzelec Specjalista ds. rozwoju zawodowego 621 a.strzelec@praca.myslenice.pl 2
Barbara Tomal Pośrednik pracy 620 b.tomal@praca.myslenice.pl 2
 

Filia Urzędu Pracy w Dobczycach (FUD)

Imię i nazwisko Stanowisko tel. nr wew. e-mail nr pokoju
Joanna Kalemba Doradca zawodowy 641 j.kalemba@praca.myslenice.pl 2
Iwona Urbaniak Doradca zawodowy 641 i.urbaniak@praca.myslenice.pl 2
Aneta Żurek Pośrednik pracy 12 2710630 a.zurek@praca.myslenice.pl 2
Nina Kobiałka Pośrednik pracy - stażysta 12 2710631 n.kobialka@praca.myslenice.pl 2

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę